Výsledky finále Junior minigolf masters 2016/2017 (největšího minigolfového turnaje světa)


Absolutní vítěz v kategorii chlapci: Dominik Novotný, 38 úderů
Absolutní vítěz v kategorii dívky: Natálie Podešvová, 48 úderů




VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JEDNOTLIVCI - CHLAPCI - I. STUPEŇ
OŘADÍ JMÉNO ŠKOLA, TŘÍDA VÝSLEDEK
1. David Pospíšil ZŠ Mohylová V. A 38
2. Alexandros Nosák ZŠ Mezi Školami II. A 52
3. Marek Semrád ZŠ Mládí II. A 52
4. Eduard Khilyazev ZŠ Bronzová IV. D 53
5. Ondřej Červený ZŠ Trávníčkova II. A  54
6.-8. Bedřich Beran ZŠ Mezi Školami II. B 58
6.-8. David Machač ZŠ Trávníčkova IV. B 58
6.-8. Jan Kalbáč ZŠ Trávníčkova II. A 58
9.-10. Jakub Vopálenský ZŠ Bronzová III. A 59
9.-10. Hugo Fuxa ZŠ Mezi Školami III. A 59
11. Jakub Jánský ZŠ Bronzová IV. D 61
12. David Záveský ZŠ Mezi Školami III. A 67
13.  Ruben Konečný ZŠ Mládí V. C 72


VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JEDNOTLIVCI - DĚVČATA - I. STUPEŇ
OŘADÍ JMÉNO ŠKOLA, TŘÍDA VÝSLEDEK
1. Alina Skriplenok ZŠ Trávníčkova II. A 57
2. Gabriela Fiedlerová ZŠ Mezi Školami III. A 58
3. Žaneta Janoušková ZŠ Trávníčkova V. A 60
4. Eliška Adamková ZŠ Mládí V. B 61
5. Valeriia Matveeva ZŠ Trávníčkova II. A 62
6. Nikol Šmídová ZŠ Mohylová II. A 67
7. Michaela Gajdošová ZŠ Mezi Školami I. D 71
8.-10. Kristina Dimitrova ZŠ Mezi Školami I. D 72
8.-10. Terezie Čechová ZŠ Kuncova V. C 72
8.-10. Veronika Shkulenda ZŠ Trávníčkova I. A 72

 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JEDNOTLIVCI - CHLAPCI - II. STUPEŇ
OŘADÍ JMÉNO ŠKOLA, TŘÍDA VÝSLEDEK
1. Dominik Novotný ZŠ Mezi Školami VI. A 38
2. Martin Černík ZŠ Mládí VII. B 42
3. Michal Alger ZŠ Mezi Školami IX. B 48
4. Michal Zimmermann ZŠ Mládí IX. A 50
5. Karel Škába ZŠ Mládí IX. B 51
6. Petr Hrdlička ZŠ Trávníčkova VIII. A 52
7.-8. Matěj Bradáč ZŠ Mládí VII. B 53
7.-8. Tomáš Záruba ZŠ Bronzová VI. A 53
9. Michal Redlich ZŠ Trávníčkova VII. B 54
10. Lukáš Babický ZŠ Mládí IX. A 58
11. David Ismailov ZŠ Mezi Školami IX. B 60
12. Jan Mráček ZŠ Mládí VI. B 62

 
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JEDNOTLIVCI - DĚVČATA - II. STUPEŇ
JMÉNO JMÉNO ŠKOLA, TŘÍDA VÝSLEDEK
1. Natálie Podešvová ZŠ Mládí IX. A 48
2. Nikol Fůrová ZŠ Mezi Školami IX. B 49
3. Lucie Janoušková ZŠ Mezi Školami IX. B 54
4. Violeta Šumanová ZŠ Mezi Školami IX. A 55
5.-6. Kateřina Dusilová ZŠ Bronzová IX. A 56
5.-6. Vanesa Borkowská ZŠ Trávníčkova VIII. B 56
7. Iva Žemličková ZŠ Trávníčkova VII. A 58
8. Martina Nachtigalová ZŠ Trávníčkova IX. B 59
9. Evelína Šindlerová ZŠ Trávníčkova VII. A 63
10. Eliška Jančíková ZŠ Mezi Školami IX. B 64
11. Anna Králová ZŠ Mládí VII. B 72

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DRUŽSTVA - CHLAPCI - I. STUPEŇ
ZŠ MOHYLOVÁ - V.A     ZŠ BRONZOVÁ - III.A  
David Vítek 50   Štěpán Adam 56
Dominik Šebor 58   Martin Šmerda 54
David Pospíšil 38   Jakub Vopálenský 59
CELKEM 146   CELKEM 169
POŘADÍ 1.   POŘADÍ 2.
ZŠ BRONZOVÁ - IV.D     ZŠ Mládí - V. C  
Eduard Korol 59   Alan Kmairi 59
Eduard Khilyazev 53   Filip Malášek 52
Jakub Jánský 61   Ruben Konečný 72
CELKEM 173   CELKEM 183
POŘADÍ 3.   POŘADÍ 4.
ZŠ Mezi Školami - III. A  
Erik Novák 64
David Záveský 67
Hugo Fuxa 59
CELKEM 190
POŘADÍ 5.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JEDNOTLIVCI - DĚVČATA - I. STUPEŇ

ZŠ Mládí - V. C     ZŠ Trávníčkova - II. A  
Viktorie Junková 67   Laura Sofie Lehončáková 72
Alice Kodešová 72   Alina Skriplenok 57
Klára Sionková 52   Valeriia Matveeva 62
CELKEM 191   CELKEM 191
POŘADÍ 1.   POŘADÍ 2.
ZŠ Mládí - V. B     ZŠ Mohylová - II. A  
Sára Najmonová 59   Nikola Trávníčková 63
Veronika Svačinová 72   Nikol Šmídová 67
Eliška Adamková 61   Alžběta Přibylová 65
CELKEM 192   CELKEM 195
POŘADÍ 3.   POŘADÍ 4.
ZŠ Mezi Školami - I. B     ZŠ Mezi Školami - I. D  
Eliška Černá 63   Angelika Tranová 65
Amálka Raichlová 66   Michaela Gajdošová 71
Žofie Kalinová 71   Kristina Dimitrova 72
CELKEM 200   CELKEM 208
POŘADÍ 5.   POŘADÍ 6.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DRUŽSTVA - CHLAPCI - II. STUPEŇ

ZŠ Mládí - IX. A     ZŠ Mezi Školami - IX. B  
Pavel Bezstarosta 44   David Horáček 48
Michal Zimmermann 50   Michal Alger 48
Lukáš Babický 58   David Ismailov 60
CELKEM 152   CELKEM 156
POŘADÍ 1.   POŘADÍ 2.
ZŠ Trávníčková - VII. A     ZŠ Mládí - VII. B  
Michal Novotný 61   Filip Charvát 72
Jiří Nedbálek 56   Matěj Bradáč 53
Petr Smoler 44   Martin Černík 42
CELKEM 161   CELKEM 167
POŘADÍ 3.   POŘADÍ 4.
ZŠ Trávníčková - VIII. A     ZŠ Mládí - IX. B  
Jakub Bohata 56   Tom Kavtičnik 72
Marek Pokorný 72   Matyáš Slavkovský 72
Petr Hrdlička 52   Karel Škába 51
CELKEM 180   CELKEM 195
POŘADÍ 5.   POŘADÍ 6.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DRUŽSTVA - DĚVČATA - II. STUPEŇ

ZŠ Trávníčkova - IX. B     ZŠ Mezi Školami - IX. B  
Michaela Machová 56   Lucie Janoušková 54
Natálie Olivová 51   Nikol Fůrová 49
Martina Nachtigalová 59   Eliška Jančíková 64
CELKEM 166   CELKEM 167
POŘADÍ 1.   POŘADÍ 2.
ZŠ Mládí - IX. A     ZŠ Trávníčkova - VII. A  
Dominika Šilerová 72   Viktorie Hůvarová 60
Eliška Nevšímalová 60   Iva Žemličková 58
Natálie Podešvová 48   Evelína Šindlerová 63
CELKEM 180   CELKEM 181
POŘADÍ 3.   POŘADÍ 4.
ZŠ Mládí - VI. B  
Kateřina Homolová 72
Kamila Vincourová 60
Daniela Fedyna 60
CELKEM 192
POŘADÍ 5.

 

56 Iva Žemličková Trávníčkova VII. A 58 7.VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JEDNOTLIVCI - CHLAPCI - I. STUPEŇ
JMÉNO ŠKOLA TŘÍDA VÝSLEDEK
24 David Pospíšil Mohylová V. A 38 1.
25 Alexandros Nosák Mezi Školami II. A 52 2.
26 Marek Semrád Mládí II. A 52 3.
27 Eduard Khilyazev Bronzová IV. D 53 4.
31 Ondřej Červený Trávníčkova II. A 54 5.
32 Bedřich Beran Mezi Školami II. B 58 6.-8.
33 David Machač Trávníčkova IV. B 58 6.-8.
38 Jan Kalbáč Trávníčkova II. A 58 6.-8.
39 Jakub Vopálenský Bronzová III. A 59 9.-10.
40 Hugo Fuxa Mezi Školami III. A 59 9.-10.
41 Jakub Jánský Bronzová IV. D 61 11.
42 David Záveský Mezi Školami III. A 67 12.
99 Ruben Konečný Mládí V. C 72 13.
POŘAD.
ČÍSLO
POŘADÍ V
KATEGORII
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JEDNOTLIVCI - DĚVČATA - I. STUPEŇ
JMÉNO ŠKOLA TŘÍDA VÝSLEDEK
14 Alina Skriplenok Trávníčkova II. A 57 1.
37 Gabriela Fiedlerová Mezi Školami III. A 58 2.
36 Žaneta Janoušková Trávníčkova V. A 60 3.
16 Eliška Adamková Mládí V. B 61 4.
17 Valeriia Matveeva Trávníčkova II. A 62 5.
7 Nikol Šmídová Mohylová II. A 67 6.
15 Michaela Gajdošová Mezi Školami I. D 71 7.
18 Kristina Dimitrova Mezi Školami I. D 72 8.-10.
34 Terezie Čechová Kuncova V. C 72 8.-10.
35 Veronika Shkulenda Trávníčkova I. A 72 8.-10.
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JEDNOTLIVCI - CHLAPCI - II. STUPEŇ
JMÉNO ŠKOLA TŘÍDA VÝSLEDEK
84 Dominik Novotný Mezi Školami VI. A 38 1.
POŘAD.
ČÍSLO
POŘADÍ V
KATEGORII
POŘAD.
ČÍSLO
POŘADÍ V
KATEGORII
75 Martin Černík Mládí VII. B 42 2.
73 Michal Alger Mezi Školami IX. B 48 3.
71 Michal Zimmermann Mládí IX. A 50 4.
65 Karel Škába Mládí IX. B 51 5.
66 Petr Hrdlička Trávníčkova VIII. A 52 6.
72 Matěj Bradáč Mládí VII. B 53 7.-8.
83 Tomáš Záruba Bronzová VI. A 53 7.-8.
81 Michal Redlich Trávníčkova VII. B 54 9.
74 Lukáš Babický Mládí IX. A 58 10.
76 David Ismailov Mezi Školami IX. B 60 11.
82 Jan Mráček Mládí VI. B 62 12.
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - JEDNOTLIVCI - DĚVČATA - II. STUPEŇ
JMÉNO ŠKOLA TŘÍDA VÝSLEDEK
50 Natálie Podešvová Mládí IX. A 48 1.
55 Nikol Fůrová Mezi Školami IX. B 49 2.
53 Lucie Janoušková Mezi Školami IX. B 54 3.
79 Violeta Šumanová Mezi Školami IX. A 55 4.
POŘAD.
ČÍSLO
POŘADÍ V
KATEGORII
77 Kateřina Dusilová Bronzová IX. A 56 5.-6.
78 Vanesa Borkowská Trávníčkova VIII. B 56 5.-6.
56 Iva Žemličková Trávníčkova VII. A 58 7.

Minigolf Butovice

Radlická 117, 150 00 Praha 5
OC Galerie Butovice
1. podlaží / 1st floor
+420 777 891 610 info@minigolfbutovice.cz
Vytvořeno službou Webnode