5 důvodů proč k nám (rozklikněte pro více informací)

1) Pomáháme vám příjemně a smysluplně strávit váš volný čas s vašimi blízkými

Minigolf je akvita, která potěší takřka každého.

Partnerka má radost, že jste pro ni vymyslel něco originálního. Syn má radost, že jste ho vzal(a) na místo, kde spolu můžete trávit společné chvíle, něco se od vás naučí a můžete spolu soutěžit. Prarodiče jsou vděční, že jste vymysleli tak příjemnou aktivitu, kde se sejde celá rodina, a sami se navíc můžou aktivně zapojit.

Na minigolfu se navíc můžete neustále zlepšovat, někam posouvat a dozvídat se něco o sobě. Jedná se také o ideální prostředí pro rozvoj Vašeho dítěte z psychologického hlediska: minigolf pomáhá rozvíjet kognitivní (poznávací) funkce, jako je např. pozornost či zpracování vlastních emocí.

2) Naučíme vás, jak si přivodit dobrý pocit

Minigolf je aktivita, do které jsme zkrátka zapálení. A o své nadšení se s vámi rádi dělíme. Do vašeho portfolia radostí a dobrých pocitů přidáme ten z úspěšně zahraného minigolfového úderu.

Možná už znáte ten pocit, kdy udeříte do míčku a on se blíží blíž a blíž do jamky až - tam nakonec spadne! A to je přesně ta radost, ten dobrý pocit, který se neomrzí. Jelikož se minigolfu věnujeme dlouhodobě, dokážeme vás i jako úplné začátečníky na některých drahách naučit, jak dráhu na jeden pokus zahrát. A vy poté už budete vědět, jak dosáhnout toho, aby tento dobrý pocit znovu a znovu přicházel.

3) Nepřízeň počasí vás u nás nezaskočí

U nás nikdy neprší. Není ani příliš velké vedro. Bez ohledu na počasí si u nás zahrajete kdykoliv si jen vzpomenete. Svou návštěvu u nás tak můžete bez obav dopředu naplánovat.

Minigolf je navíc dobře dopravně dostupný a má nejdelší otevírací dobu ze všech minigolfů jak v Praze, tak v celé České republice.

Výhodou umístění v obchodním centru je kompletně bezbariérový přístup. Navíc si v klidu můžete zařídit, co potřebujete a a my zatím zabavíme Vaše dítě či partnera.

 

4) Odložte děti nebo partnera a běžte nakupovat

Spojení minigolfu a nákupního centra je pravděpodobně světovým unikátem.

Jenom u nás můžete umístit svého partnera či děti za jejich oblíbenou zábavou a získat víc času na sebe. Jít si rychle nakoupit? Jen tak se podívat po obchodech? Zajít si ke kadeřníkovi? Žádný problém.

Vyřiďte si v klidu, co potřebujete a přijďte vyzvednout své blízké, kteří si zatím užili spoustu radosti.

5) Pomůžeme vám být originální při pořádání oslavy či firemní akce

Nechce se vám pořádat narozeninovou oslavu doma? Lámete si hlavu s programem a uklízet po oslavencích se vám nechce?

Máme s pořádáním oslav nemalé zkušenosti, dokážeme vám tak ušetřit spoustu starostí a práce.

Hledáte originální prostory pro uspořádání firemního večírku? Vaši zaměstnanci či obchodní partneři vás ocení za to, že jste přišli s něčím novým. S námi totiž firemní akce - originálně a hladce.