Archiv článků

Provoz minigolfu úspěšně zahájen

Během prvních dvou dnů jsme přivítali na 50 návštěvníků. Přivítali jsme jak hráče závodní, registrované v jednom z klubů při Českém minigolfovém svazu, tak hráče rekreační. Stejně tak hráči závodní i rekreační již využili naši nabídku výhodných permanentních vstupenek. Prvním hrdým majitelem...
Celý článek

Dnes otvíráme

Montáž hřiště byla úspěšně dokončena.   Dnes v 10.00 otvíráme pro veřejnost. Každý platící návštěvník bude odměněn slevou na další vstup.   Těšíme se na vás.
Celý článek

Montáž hřiště v Galerii Butovice

Od pondělí 25. 10. začne montáž nového hřiště v Galerii Butovice. Měla by trvat přibližně 3 dny a následně bude zahájen zkušební provoz. Jakmile uvidíte, že je vše připraveno, přijďte si zahrát.
Celý článek

30. 10. 2010 pro Vás otevíráme nové hřiště

Už je to tady, jediný minigolf v Praze, který bude otevřen i přes zimu. Přijďte si zahrát se svými kolegy, kamarády dětmi. K dispozici i Minigolfová akademie Martina Ječného. Rezervujte si lekci hry Minigolfu. Neváhejte a napište nám.
Celý článek

Vítejte na našem novém webu

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
Celý článek

Informace k turnaji Junior Minigolf Masters 2016/2017

Informace k turnaji Junior Minigolf Masters 2016/2017 Turnaj Junior Minigolf Masters (JMM) je největší veřejnostní turnaj v minigolfu na světě, který se koná v období 1. 10. 2016 – 31. 1. 2017 v Praze. Účastníky turnaje jsou žáci základních škol z Prahy 13.   Místo...
Celý článek