Kroužek minigolfu

 

Společné zážitky ve skupině

Opravdová radost ze hry

Koncentrace

Samostatnost

Jmenuji se Tomáš Navrátil a rád bych vám a vašim dětem představil minigolf jako aktivitu, která je bezesporu velkou zábavou a zároveň činností, při níž člověk může lépe poznat sebe sama.
 
Sám se věnuji minigolfu závodně od svých 11 let. Mám osobní zkušenost s tím, jak mi už v dětských letech pomohl se zážitky maximální koncentrace, zvládání stresových situací a ke větší samostatnosti. Velmi obhohacující bylo také setkávání se s nejrůznějšími spoluhráči a společné zážitky s nimi.
 
Při minigolfu se každý projevuje sám za sebe a nelze se tak schovat za jakéhokoliv spoluhráče či máminu sukni. Při minigolfu je potřeba být "teď a tady". Aniž by si to člověk uvědomoval, kultivuje tak minigolf schopnost koncentrace, zvládání emocí, preciznosti a odolnosti proti stresu. A to při hře, která přináší spoustu radosti, zábavy a nových kamarádů různého věku a pohlaví.
 
 
  
 
Na Minigolfu Butovice mám zkušenost se stovkami dětí, které se zúčastnily narozeninových turnajů s minigolfem či akcí pro školy. Při své práci s dětmi využívám nejen svých životních zkušeností, ale i poznatků odborníků z nejrůznějších oborů, s nimiž možnosti vlivu minigolfu na osobní rozvoj diskutuji, jakož i znalostí z kurzů osobního rozvoje Zdeňky Jordánové.
 
 
První turnus minigolfové školy pro děti proběhl už na podzim roku 2013.
 
Děti z Minigolfové školy - kroužku minigolfu si zde našly nové kamarády a osvojily řadu nových dovedností. Velký posun učinily například v oblasti koncentrace a vědomého konání. Záběry z tréninku můžete najít na našich facebookových stránkách například
s povedeným úderem pětileté Vitkorky:
nebo krásný rovný úder šestiletého Honzíka:
 
Rekordmankou je pak tříletá Laura,: která se dokázala naučit zahrát dráhu na jeden pokus už během své první návštěvy minigolfu v životě.

Jak to na kroužcích minigolfu vypadá se můžete podívat ve fotogalerii.

Těm nejlepším hráčům je pak nabídnuto poměřování se s dalšími hráči na regulérních turnajích pod hlavičkou Českého minigolfového svazu.
 
 

Tréninky:

  • 1x týdně středa nebo čtvrtek od 17 do 18 hod. Při naplnění počtu v těchto termínech otevřeme další ve středu nebo čtvrtek od 15.45 do 16.45. V tréninkové skupince je vždy maximálně 10 dětí
  • cena za pololetí 2 500,-
  • možnost přihlášení nových dětí v průběhu rozběhnutých turnusů
  • vhodné pro děti již od 5 let
  • konec pololetí je vždy ukončen minigolfovým turnajem
  • nejbližší turnus začíná 4. října 2017
 
Přihlášky možno posílat na tomas.navratil@agencie.cz, nebo osobně na Minigolfu Butovice. Bližší informace tamtéž.
 
Předchozí zkušenosti s minigolfem nejsou vyžadovány.
 
Minigolfové vybavení k zakoupení na místě. Možnost odprodeje na Minigolfu Butovice po skončení pololetí až za 80% ceny. Tréninkové minigolfové vybavení zarhnuje 1 PROFI hůl, 3 PROFI míče v celkové ceně 2 200 Kč.
 
O tom, jak se na minigolf dívají děti, které začaly hrát závodně, a jak tento krok hodnotí jejich rodiče, můžete zhlédnout také v pořadu  České televize o minigolfu z cyklu Žijme sportem
 

A to nejlepší na konec - účastníci kroužku minigolfu posloužili k natáčení reportáže pro ČT Déčko do pořadu Wifina v zimě 2015.