Minigolf pro seniory s instruktorem

Opět jako první a jediní v Praze - nabízíme organizovaný minigolfový program určený speciálně pro seniory. Tato akce probíhá ve spolupráci s Centrem celoživotního vzdělávání, které navštěvuje každý semestr několik tisíc aktivních seniorů.

Každé pondělí od 10 do 11 hodin se bude seniorům věnovat pan Ladislav Krejčík a v úvodních hodinách také zkušený minigolfový trenér Tomáš Navrátil. Akce potrvá od 18. února do konce června. Po vyhodnocení akce rádi připravíme další pokračování.

 

Senioři mají možnost naučit se a zdokonalovat se v nové aktivitě, která vede k vylepšení koncentrace a jemné motoriky, využít svou přirozenou soutěživost a pravidelně se setkávat se stávajícími i novými přáteli.

Členové Klubu vzájemného porozumění (součást Centra celoživotního vzdělávání) mají účast zcela zdarma. Ostatní senioři si mohou zahrát s 50% slevou z ceníkové ceny, tedy za 60 Kč.

Pro více informací můžete psát na info@minigolfbutovice.cz, volat na telefonní číslo trenéra 776 19 43 42 nebo přijít přímo na naše hřiště - nejlépe každé pondělí od 10 hodin.