Vánoční turnaj pro veřejnost

Zveme Vás na vánoční turnaj v minigolfu pro veřejnost.

Turnaj se uskuteční v pondělí 27. prosince 2010 od 10 do 16 hodin. Turnaje se mohou zúčastnit pouze hráči do 18 let, kteří nejsou registrováni v některém z minigolfových klubů při Českém minigolfovém svazu.

Turnaj se hraje na 1 okruh dle platných pravidel, případné spory řeší přítomný zkušený rozhodčí s minigolfovou rozhodcovskou licencí, Tomáš Navrátil.

Každý účastník turnaje dostane malý dárek. Budou rozděleny ceny v celkové hodnotě  10 000 Kč. Soutěží se zejména o permanentky na Minigolf Butovice a bezplatné tréninkové hodiny s vicemistrem Evropy v minigolfu, Martinem Ječným.

Pro hrající i nehrající děti do 12 let je připravena doprovodná soutěž o nejhezčí obrázek s tématem "Minigolf". Obrázky musí být namalovány přímo na místě, papíry a pastelky budou pro účastníky soutěže připraveny. Vítězové budou odměněni a vybrané obrázky budou vystaveny na nástěnce v Minigolfu Butovice.

 

Přihlášky do turnaje posílejte do 27. 12. 2010 do 10 hodin (do zahájení turnaje) na info@minigolfbutovice.cz nebo přihláškou na naší Facebookové stránce.