Zahraj si minigolf a vyhraj minci v hodnotě 4 000 Kč!

Asi ještě nikdy v historii nebylo možné si zahrát minigolf na amatérské úrovni o tak hodnotnou cenu.

Stačí, když kdykoliv do konce listopadu 2014 dorazíte na Minigolf Butovice a při vaší návštěvě sdělíte obsluze, že máte zájem se zapojit do soutěže. Nic navíc vás to nebude stát a ještě před Vánoci můžete vyhrát hodnotnou cenu.

 

 

Zkrácené podmínky soutěže o stříbrnou minci na Minigolfu Butovice

 

1) Pravidla soutěže

Tato zkrácené podmínky soutěže nenahrazují kompletní podmínky, které jsou po celou dobu konání soutěže uvedeny na webových stránkách Minigolfu Butovice.

 

2) Komu je soutěž určena

Soutěže se může zúčastnit jakákoliv osoba starší 18 let, která není registrována v žádném z klubů sdružených pod Českým minigolfovým svazem.

3) Jak se soutěže platně zúčastnit

Do soutěže se můžou přihlásit ty osoby, které v uvedeném období navštíví Minigolf Butovice a zakoupí si jakoukoliv vstupenku ke hře. Samotná účast v soutěži není nijak zpoplatněna.

 

Soutěž o stříbrnou minci je dvoustupňová.

První část soutěže probíhá na vybraných drahách, a to na dráze č. 1 (pyramidy), č. 2 (sopka) a č. 18 (proudy).  První části turnaje je možné se zúčastňovat až do 30. listopadu 2014. První části soutěže je možné se zúčastnit opakovaně, vždy však maximálně 1x za den.

Do závěrečného turnaje o stříbrnou minci postupuje 20 nejlepších výsledků z první části soutěže. Závěrečný turnaj se hraje na 1 okruh. Vítězí hráč, který dosáhne nejnižšího součtu. Při rovnosti výkonů se rozhoduje mezi hráči systémem tzv. náhlé smrti.

Závěrečný turnaj se koná v neděli 7. prosince 2014 od 16 hodin na Minigolfu Butovice.

Hráči mohou ke hře použít pouze veřejnostní minigolfové vybavení zapůjčené na Minigolfu Butovice

4) Ceny do soutěže

Výherce soutěže získává stříbrnou 5uncovou minci Rok Kozy 2015 z limitované série australské mincovny The Perth Mint.

 

5) Výherci

Vítězem stříbrné mince je hráč, který se umístí na 1. místě v závěrečném turnaji. Dalšími cenami budou oceněni všichni účastníci závěrečného turnaje, a to produkty, které dodají pořadatelé soutěže.