Novinky

Proběhlo slavnostní otevření

Dnes proběhlo slavnostní otevření Minigolfu Butovice za účasti novinářů, vedení obchodního centra Galerie Butovice a dalších zvaných hostů. Prohlédněte si fotky v naší fotogalerii.
Celý článek

Minigolf Butovice na Facebooku

Chcete být ještě rychleji a podrobněji informováni o novinkách v našem minigolfovém areálu? Staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Odkaz na naše Facebookové stránky naleznete na úvodní stránce nebo můžete rovnou kliknout zde.
Celý článek

Kapacita posezení rozšířena

Pro právě nehrající návštěvníky minigolfu, hráče počítající své výsledky, osoby čekající na své spoluhráče či návštěvníky jen tak sedící v našem příjemném prostředí jsme rozšířili kapacitu o dalších 16 míst.
Celý článek

Provoz minigolfu úspěšně zahájen

Během prvních dvou dnů jsme přivítali na 50 návštěvníků. Přivítali jsme jak hráče závodní, registrované v jednom z klubů při Českém minigolfovém svazu, tak hráče rekreační. Stejně tak hráči závodní i rekreační již využili naši nabídku výhodných permanentních vstupenek. Prvním hrdým majitelem...
Celý článek

Dnes otvíráme

Montáž hřiště byla úspěšně dokončena.   Dnes v 10.00 otvíráme pro veřejnost. Každý platící návštěvník bude odměněn slevou na další vstup.   Těšíme se na vás.
Celý článek

Montáž hřiště v Galerii Butovice

Od pondělí 25. 10. začne montáž nového hřiště v Galerii Butovice. Měla by trvat přibližně 3 dny a následně bude zahájen zkušební provoz. Jakmile uvidíte, že je vše připraveno, přijďte si zahrát.
Celý článek

30. 10. 2010 pro Vás otevíráme nové hřiště

Už je to tady, jediný minigolf v Praze, který bude otevřen i přes zimu. Přijďte si zahrát se svými kolegy, kamarády dětmi. K dispozici i Minigolfová akademie Martina Ječného. Rezervujte si lekci hry Minigolfu. Neváhejte a napište nám.
Celý článek

Vítejte na našem novém webu

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
Celý článek

Informace k turnaji Junior Minigolf Masters 2016/2017

Informace k turnaji Junior Minigolf Masters 2016/2017 Turnaj Junior Minigolf Masters (JMM) je největší veřejnostní turnaj v minigolfu na světě, který se koná v období 1. 10. 2016 – 31. 1. 2017 v Praze. Účastníky turnaje jsou žáci základních škol z Prahy 13.   Místo...
Celý článek