Na Minigolfu Butovice jsme sice už s provozem skončili, ale stejně příjemnou narozeninovou oslavu pro Vás rádi připravíme v nových prostorách - na Minigolfu Kotva

Uspořádat narozeninovou oslavu u nás je bezproblémová záležitost. Vy nám sdělíte své představy, přinesete dort (nebo nám řeknete, jaký dort chcete zajistit), přivedete děti a vše ostatní necháte na nás. Dále už se jen Vy a Vaši blízcí bavíte. Narozeninových oslav se u nás zúčastnilo již přes 3 000 dětí - s dětmi na minigolfu si umíme velmi dobře poradit a dobře je zabavit. Za babku tak máte kompletně vše zařízeno včetně neomezeného zajištění pitného režimu.

Nabízíme několik variant oslav s cenami již od 186 Kč/osoba. Sestavte si oslavu dle svých potřeb a možností.

(klikněte na níže uvedený ceník pro zvětšení)

   

 

Jsme připraveni splnit v zásadě jakákoliv další speciální přání či požadavky. Dejte nám o nich vědět.

  •  narozeninový stůl při běžném světle

  • narozeninový stůl při UV světle

Napište nám nebo zavolejte o další podrobnosti.

Jestli je na Vámi vybraný termín volno zjistíte v našem  Kalendáři akcí .

 

2) Pro dospělé

Oslavy pro dospělé upravujeme na míru přání zákazníků. Je libo trenéra, uspořádat malý turnaj s cenami a dát si k tomu něco dobrého k jídlu?

Kontaktujte nás telefonicky či emailem. Jsme připraveni Vám pomoci s přípravou originálního programu se spoustou zážitků.

Plánujete uspořádání firemní akce v Praze pro své zaměstnance nebo obchodní partnery? Poslechneme si Vaše představy a potřeby a připravíme odpovídající program a menu. S námi firemní akce - originálně a hladce. 

Kontaktujte nás ohledně oslav